0 800 210-988 Бесплатно по Украине
со стационарных и мобильных
Демо Вход в систему

Увага! Зміна цін на тарифи обслуговування

Шановні клієнти!

Компанія Юнітрек дякує Вам за співпрацю, висловлює глибоку вдячність за довіру, яку Ви надаєте нам, користуючись нашим сервісом!

Для підтримки високої якості послуг ми розміщуємо сервери збереження даних у сучасних дата-центрах з найвищим рівнем стабільності та безпеки, постійно оновлюємо програмне забезпечення та підвищуємо кваліфікацію співробітників, надаємо оперативну консультацію та технічну підримку. Нажаль, зміни в економіці як на глобальному, так і на національному рівні не пройшли осторонь нашої сфери діяльності. У зв’язку з постійним підвищенням цін на послуги мобільних операторів та комунальні послуги, а також збільшенням вартості ліцензій на використання ПО Wialon та зростання мінімальної заробітної плати ми змушені внести зміни в наші тарифи на обслуговування.

Хочемо Вам повідомити, що з 01.07.2021 року заплановано перше в історії компанії підвищення вартості послуг GPS-моніторингу, а також внесені зміни в опис тарифного плану START. Ми хочемо підкреслити, що даний крок необхідний, перш за все, для забезпечення стабільності та високої якості наших послуг.

Менше з тим нагадуємо, що на підставі п. 5.5 «Договору про надання послуг», розмір наперед оплаченої абонентської плати за майбутні періоди зміні не підлягає. А отже, Ви маєте змогу до кінця червня сплатити за послуги наперед на будь-яку кількість періодів за старими тарифами.

З новими тарифами та описом тарифного плану START можна ознайомитися на нашому сайті в розділі тарифи